Oferta > Systemy alarmoweSYSTEMY ALARMOWE


System alarmowy ma na celu zapewnić bezpieczeństwo użytkowników domu jak i skutecznie powiadomić ich w przypadku włamania. Każdy system alarmowy powinien być odpowiednio dobrany do potrzeb klienta. Dlatego też montujemy zarówno systemy alarmowe bezprzewodowe w przypadku wykończonego domu lub mieszkania jak i przewodowe.

Polecamy i wykonujemy poniższe systemy alarmowe:
- system alarmowy Satel- polski producent
- system alarmowy Jablotron- czeski producent
Producent systemów alarmowych Satel ma w swojej ofercie następujące rodzaje central: przewodowe INTEGRA, VERSA, CA-10, CA- 6, CA-5 oraz bezprzewodowe ABAX, MICRA. Oprócz tego wytwarzają urządzenia kontroli dostępu ACCO, sygnalizatory, czujki, sterowniki radiowe , zasilacze buforowe oraz obudowy central alarmowychSystem alarmowy JABLOTRON można podzielić na JABLOTRON 100 i OASIS. System JA-100 to system hybrydowy, który łączący zalety instalacji przewodowych i bezprzewodowych (868 MHz). System ten można w każdym momencie rozbudować i użyć zarówno do małych, średnich jak i dużych instalacji alarmowych. Innowacyjność tego systemu polega na opatentowanym systemie dopinanych modułów sterujących do klawiatur. Dzięki temu każda klawiatura jest indywidualnie dopasowana do użytkownika. Moduły te posiadają kontrolki-przyciski, które świecą na trzy kolory. Kolor zielony oznacza system rozbrojony, kolor żółty system częściowy uzbrojony a kolor czerwony system uzbrojony. Dzięki temu obsługa takiego systemu alarmowego staje się prosta i intuicyjna. 

System alarmowy OASIS (JA-80) jest przeznaczony głównie do małych i średnich budynków. System ten może być przewodowy jak i bezprzewodowy. W systemie tym można zastosować bezprzewodowe czujki m. in. ruchu, gazu, przeciwpożarowe, wycieku wody, wstrząsu, zbicia szkła. Dodatkowo w systemie JA-80 można użyć bezprzewodowe czujki PIR z mikrofalą, czujki PIR z wbudowanym aparatem fotograficznym, bezprzewodowe kontaktrony montowane pomiędzy framugą okna a skrzydłem lub bezprzewodowe czujki zewnętrzne.